آدرس کاربن

کرج، فاز ۵ مهرشهر، خیابان یاس، خیابان لاله، کوچه میخک غربی، پلاک ۹۶

تلفن: ۰۲۶۳۳۵۲۰۷۵۷

تلفن همراه: ۰۹۰۳۳۲۱۸۸۳۸

سوالی دارید؟

ما به بعضی از پر تکرارترین سوالات، پاسخ دادیم اما اگر سوال شما اینجا نیست، فقط کافیه یک ایمیل برامون بفرستید.

سوالات متداول :

استیکر یا همون برچسب، کاغذ پشت چسبداریه که کاربردهای مختلفی مثل تزئین لپ تاپ، گوشی، ماگ و لیوان و یا هر سطح صاف دیگه ای مثل چوب و فلز یا شیشه داره. علاوه بر این موارد، برچسب‌ها رو میشه بر روی بسته بندی، محصول یا حتی روی لباس هم چسبوند.
هر کدوم از استیکرها با توجه به جنس و کاربردشون اسامی مختلفی دارند. مثل برچسب‌های اموال، استیکرهای شفاف، استیکرهای حرارتی و غیره.
بعضی از استیکرهای کاربن، ضدآب هستند؛ مثل استیکرهای پشت سفید، شفاف یا فوتونی و برای سطوحی که ممکنه در تماس با آب باشند مثل لیوان، شیشه و … قابل استفاده هستند. این استیکرها، از جنس پی وی سی ساخته می‌شن و به همین دلیل، به راحتی از سطح جدا شده و ردی از خودشون جا نمی‌ذارن. اما بعضی دیگه از استیکرها یا برچسب‎‌ها مثل برچسب‌های کاغذی، ویژگی ضدآب بودن ندارند و در برابر نور آفتاب، به مرور، کم‌رنگ‌تر می‌شن. این برچسب‌ها اغلب برای روی دفتر یا کتاب، و یا روی بسته بندی مناسبند.

استیکر فوتونی یکی از انواع استیکرهای ضدآبه که مثل استیکرهای پشت سفید یا شفاف برای پشت گوشی یا لپ تاپ و حتی لیوان و ماگ قابل استفاده هستند. این نوع استیکرها از نظر نوع جنس شبیه استیکرهای پشت سفید بوده و تنها تفاوتشون روکش روی استیکرهاست. بر روی روکش فوتونی، دونه های ریز سفیدرنگی شبیه اکلیل هست که اونو از استیکرهای پشت سفید متمایز کرده در برابر نور لامپ یا هر نور غیرطبیعی دیگه‌ای زیبایی خاصی رو ایجاد می‌کنه.

در صورتی که استیکرهای درخواستی شما، موجود باشند، روز کاری بعد بسته‌بندی شده و تحویل پست داده می‌شه. پست هم در اغلب موارد، بسته‌های تهران رو یک الی دو روز کاری بعد و سایر شهرها رو هم دو الی چهار روز کاری بعد، توزیع می‌کنه.
اما در صورتی‌که استیکری موجود نباشه، و یا استیکر سفارشی (طرح دلخواه) بخواید، آماده سازی و چاپ این نوع از سفارشات، حدود ۷ الی ۱۰ روز طول می‌کشه و بعد از این بازه زمانی، تحویل پست داده می‌شه.

شما می‌تونید، از طریق تلگرام یا واتس‌اپ، طرح یا عکس‌تون رو برای ما بفرستید، و اندازه مدنظرتون رو به همکارهای ما بگید. همکارهای ما، ابتدا فایل یا فایل‌هاتون رو از نظر کیفیت و سایر موارد، بررسی می‌کنند و در صورتی‌که مشکل خاصی نباشه، فایل شما به بخش آماده سازی ارجاع داده می‌شه.
پس از آماده سازی فایل، پیش نمایش طرح از طریق تلگرام یا واتس‌اپ برای شما ارسال می‌شه و اگه پیش نمایش مورد تایید شما باشه، فایل‌ها در شیت‌های بزرگ چاپی، چیده می‌شن و به محض این‌که کل شیت آماده شد، فرایند چاپ شروع می‌شه.
فرایند چاپ، روکش و برش شیت‌ها عمومن بین ۳ تا ۵ روز کاری زمان می‌بره و پس از این مرحله، هر سفارش به صورت جداگانه، بسته بندی شده و سپس تحویل پست داده می‌شه.

ارسال پیام